A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

Дата: 28.11.2023 16:51
Кількість переглядів: 82

Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області

(ВОМтаС Семенівської міської ради)

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. Найменування замовника: Відділ освіти, молоді та спорту  Семенівської міської ради Чернігівської області

1.2. Місцезнаходження замовника:  15400 Чернігівська обл., м.Семенівка,Червона Площа,6.

1.3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань  41832693

1.4. Категорія замовника: п.1 ч.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» органи місцевого самоврядування

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Електрична енергія код за ЄЗС ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія.

3. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2023-11-28-012418-a.

4. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 1920000,00  грн.

(один мільйон дев`ятсот двадцять тисяч  грн..00 коп.) з ПДВ.

 Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом річного споживання електричної енергії  на бюджетний 2024 рік. При обрахунку потреби було враховано можливе відновлення роботи закладів освіти в очному режимі. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості електричної енергії  методом порівняння ринкових цін з відкритих джерел інформації, відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275. При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін електропостачальників на електричну енергію на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі. До ціни електричної енергії включена вартість електричної енергії, закупованої електропостачальником на оптовому ринку електричної енергії на добу наперед, послуги з передачі електричної енергії, націнка електропостачальника та всі визначені законодавством податки та збори.

Нормативно-правове регулювання.

 Закупівля електричної енергії, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі регулюються та встановлюються Законом України «Про ринок електричної енергії» (далі — Закон), Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії , що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі — НКРЕКП) від 14.03.2018 № 312 (далі — ПРРЕЕ), Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон про закупівлі), Кодексом системи розподілу, затвердженим постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310 (далі — КСР), Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженим постановою НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 (далі — Порядок № 375), та іншими нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

Загальні положення.

Згідно з пунктом 26 статті 1 Закону електрична енергія — енергія, що виробляється на об’єктах електроенергетики і є товаром, призначеним для купівлі-продажу. Статтею 56 Закону визначено, що постачання електричної енергії споживачам здійснюється електропостачальниками, які отримали відповідну ліцензію, за договором постачання електричної енергії споживачу.

Інформація про електропостачальника повинна міститись у переліку (ліцензійному реєстрі НКРЕКП) суб'єктів господарювання, які відповідно до вимог Закону отримали ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, який розміщено на офіційному вебсайті НКРЕКП у розділі: Електрична енергія  /  Ліцензування  /  Реєстри ліцензіатів (вид діяльності — постачання електричної енергії).

Електропостачальник повинен забезпечити поставку електричної енергії на об’єкти замовника, які знаходяться за адресами:

1) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, вул. Шкільна,1 (Семенівський ліцей №2);

2) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, пров. Квітковий,1а (Семенівський ліцей №2);

3) Новгород – Сіверський район, м.Семенівка, вул. Шкільна,98 (Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №3);

4) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, ІІІ-пров. Центральний,2 (Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №1);

5) Новгород – Сіверський район, с. Машеве, вул.Б.Хмельницького,69а ( Машівський ЗСО І-ІІ ст.),

Новгород – Сіверський район, с. Машеве, вул.Федорова, 86а ( Машівський ЗСО І-ІІ ст.);

6) Новгород – Сіверський район, с. Костобобрів, вул. Шкільна,21 (Костобобрівський ЗСО І-ІІІ ст.);

7) Новгород – Сіверський район, с. Погорільці, І.Франка,30 (Погорільський ЗСО І-ІІІ ст.);

8) Новгород – Сіверський район, с.Тимоновичі, вул.Шевченка,1 (Тимоновицький ЗСО І-ІІІ ст.);

9) Новгород – Сіверський район, с. Олександрівська, вул. Шевченка,22 (Олександрівський ЗСО І-ІІ ст.);

10) Новгород – Сіверський район, с,Чорний Ріг, вул. Голуба,24(Чорнорізька філія І-ІІ ст. Погорільського ЗСО І-ІІІ ст.);

11) Новгород – Сіверський район, с. Янжулівка, вул. Гагарина,23 (Янжулівська філія І-ІІ ст. Семенівської гімназії №2);

12) Новгород – Сіверський район, с. Жадове, вул.Центральна,28 (Жадівський ЗСО І-ІІІ ст. імені Т.Г. Шевченка);

13) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, вул.Червона Площа,47 (КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості»);

14) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка  вул. Новоселеця,37 (ЗДО №3 «Яблунька»);

15) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка Б, Хмельницького,8 (ЗДО №6 «Сонечко»);

16) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка вул. Сонячна, 12 (ЗДО №5 «Лісовичок»);

17) Новгород – Сіверський район, с. Погорільці, вул. Бурмакова,1 (ЗДО «Ромашечка»);

18) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, вул.Червона Площа,14а (ДЮСШ),

вул.Червона Площа, (міський парк) спортивний майданчик;

19) Новгород – Сіверський район, с. Іванівка, вул. Нова,55 (Іванівський ЗСО І-ІІ ст.);

20) Новгород – Сіверський район, с. Іван – Путь, вул. Молодіжна,2 (ЗДО «Веселковий») та підключений до місцевих розподільчих мереж відповідно до вимог Кодексу розподільчих систем, технічні та якісні характеристики якої повинні відповідати нормам чинного на території України законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля.

Обґрунтування технічних характеристик.

 Термін постачання — до 31 гркудня 2024 року включно. Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання електричної енергії. За одиницю виміру кількості електричної енергії приймається кіловат-година, яка дорівнює кількості енергії, спожитої пристроями потужністю в один кіловат протягом однієї години. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання передніх років, становить 300000 кВт. год на 2024рік.

Обґрунтування якісних характеристик.

Пунктом 1.1.2 глави 1.1 розділу І ПРРЕЕ визначено, що якість електропостачання — це перелік визначених Регулятором показників (і їх величин), які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з передачі, розподілу та постачання електричної енергії, а також якість електричної енергії.

Електропостачальник забезпечує дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, у тому числі тих, що передбачені згідно з Порядком № 375, Законом, ПРРЕЕ, КСР, умовами договору про постачання електричної енергії  та іншими нормативно-правовими актами. Згідно зі статтею 18 Закону показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені НКРЕКП. Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI КСР параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Стосовно технічних, якісних характеристик предмета закупівлі передбачається необхідність застосування заходів із захисту довкілля, у тому числі під час виконання договору про закупівлю. Електропостачальник зобов’язується дотримуватися передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля.

Електропостачальник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах для забезпечення безперервного надання послуг із постачання електричної енергії споживачу, що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачу. Електропостачальник зобов'язується забезпечити комерційну якість послуг, які надаються споживачу, що передбачає вчасне та повне інформування споживача про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість послуг, що надаються, надання роз’яснень положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини між електропостачальником та споживачем, ведення точних та прозорих розрахунків із споживачем, а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання. Споживач має право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості надання послуг постачальником. Постачальник зобов’язується надавати компенсацію споживачу за недотримання показників комерційної якості надання послуг постачальником у порядку, затвердженому Регулятором, та опублікувати на своєму офіційному веб-сайті порядок надання компенсацій та їх розміри.

 

річний план


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень