A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

Дата: 29.12.2021 16:53
Кількість переглядів: 28

Відповідно до Постанови КМУ від 11.10.2016  №710

(зі змінами)

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення за предметом закупівлі   Послуги з розподілу електричної енергії та послуги з компенсації перетікання реактивної електричної енергії код за ЄЗС ДК 021:2015: 65310000- 9 Розподіл електричної енергії

Публічне посилання на закупівлю: https://prozorro.gov.ua/tender /  UA-2021-12-24-002897-b

 

Послуги з розподілу електричної енергії та послуги з компенсації перетікання реактивної електричної енергії ДК 021:2015: 65310000- 9 Розподіл електричної енергії, для забезпечення потреб  закладів освіти Семенівської міської ради  відповідно до Закону  України «Про публічні закупівлі» на 2022 рік.. З метою недопущення зриву отримання послуги з розподілу електричної енергії та послуги з компенсації перетікання реактивної електричної енергії, виходячи з очікуваної вартості даної закупівлі, її необхідно здійснювати відповідно до вимог Закону  України «Про публічні закупівлі» та відповідно до  затвердженого річного плану закупівель на 2022 рік.  Послуги з розподілу електричної енергії та послуги з компенсації перетікання реактивної електричної енергії надають оператори систем розподілу (суб’єкти природних монополій) за тарифами, які встановлюються НКРЕКП.

АТ «Чернігівобленерго» займає монопольне  становище як суб’єкти природної монополії на ринку передачі та розподілу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами в територіальних (географічних) межах Чернігівської області у зв’язку з чим його було включено до зведеного переліку суб’єктів природних монополій розміщеного на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (www.amc.gov.ua).

Відповідно до пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»:  Замовником застосовується переговорна процедура закупівлі, як виняток: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин.

Згідно вимог ч.7 ст. 40 даного Закону закупівлю  послуг з розподілу електричної енергії необхідно провести у скорочені терміни, а саме,  переговорна процедура закупівлі (скорочена)
Отже, враховуючи відсутність конкуренції з технічних причин
на відповідному ринку, на підставі п.2.ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» при закупівлі розподілу електричної енергії (послуги з розподілу електричної енергії та послуги з компенсації перетікання реактивної електричної енергії) для забезпечення потреб закладів освіти, які підпорядковані Семенівській міській раді, необхідно застосувати переговорну  процедуру закупівлі (скорочену).

Очікуваний обсяг закупівлі становить - 400000 кВт/год., в тому числі перетікання реактивної електричної енергії 110000кВАр.год.. Очікувана вартість закупівлі 645936,00 грн. з ПДВ (шістсот сорок п’ять тисяч дев’ятсот тридцять шість грн.00 коп. з ПДВ, в тому числі вартість послуг з компенсації перетікання реактивної електричної енергії 25000,00 грн.)

Здійснення закупівлі даного виду товару за своїми якісними та технічними характеристиками має  відповідати  вимогам та потребам замовника.

Конкретне найменування закупівлі

 

Код за ЕЗС ДК 021:2015

65310000- 9 Розподіл електричної енергії

 

Очікувана вартість предмета закупівлі

645936,00 грн. з ПДВ (шістсот сорок п’ять тисяч дев’ятсот тридцять шість грн.00 коп. з ПДВ, в тому числі вартість послуг з компенсації перетікання реактивної електричної енергії 25000,00 грн.)

 

Джерело фінансування

кошти місцевого бюджету

Мова (мови), якою  (якими) повинні бути  складені тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції – українська.

Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Місце надання послуги

 Точки розподілу електричної енергії знаходяться за адресами:

1) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, вул.. Шкільна,1 (Семенівська гімназія №2);

2) Новгород – Сіверський район, м.Семенівка, вул. Шкільна,98 (Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №3);

3) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, ІІІ-пров. Центральний,2 (Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №1);

4) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, пров. Квітковий,1а (Семенівський ЗСО І-ІІ ст. №5);

5) Новгород – Сіверський район ,с. Машеве, вул.Б.Хмельницького,69а ( Машівський ЗСО І-ІІІ ст.),

Новгород – Сіверський район ,с. Машеве, вул..Федорова, 86а      ( Машівський ЗСО І-ІІІ ст.);

6) Новгород – Сіверський район , с. Костобобрів, вул. Шкільна,21 (Костобобрівський ЗСО І-ІІІ ст.);

7) Новгород – Сіверський район, с. Погорільці, І.Франка,30 (Погорільський ЗСО І-ІІІ ст.);

8) Новгород – Сіверський район, с.Тимоновичі, вул.Шевченка,1 (Тимоновицький ЗСО І-ІІІ ст.);

9) Новгород – Сіверський район, с. Олександрівська, вул.. Шевченка,22, ( Олександрівський ЗСО І-ІІІ);

10) Новгород – Сіверський район , с,Чорний Ріг, вул. Голуба,24  (Чорнорізький ЗСО І-ІІ ст..);

11) Новгород – Сіверський район, с. Янжулівка, вул..Гагарина,23 (Янжулівська філія І-ІІ ст..Семенівської гімназії №2);

12) Новгород – Сіверський район, с. Жадове, вул.Центральна,28 (Жадівський ЗСО І-ІІІ ст.).

13) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, Червона Площа,47 (КЗПО «Центр розвитку дітей та юнацтва);

14) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка  вул. Новоселеця,37 (ЗДО №3 Яблунька);

15) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка Б, Хмельницького,8 (ЗДО №6 Сонечко);

16) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка вул. Сонячна, 12 (ЗДО №5 Лісовічок);

17) Новгород – Сіверський район, с. Погорільці, вул.. Бурмакова,1 (ЗДО «Ромашечка»);

18) Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, Червона Площа,14а (ДЮСШ),

Червона Площа, (міський парк);

19) Новгород – Сіверський район, с. Іванівка, вул. Нова,55 (Іванівський ЗСО І-ІІІ ст.);

20) Новгород – Сіверський район, с. Іван – Путь, вул. Молодіжна,2 (ЗДО «Веселковий»)

Строк надання послуги

  січень - грудень 2022 року

Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі

Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 № 1682-ІІІ (далі – Закон про монополії) регулюється діяльність суб’єктів природних монополій зокрема у сфері - розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами.
Відповідно до частини 2 статті 5 Закону про монополії зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі – НКРЕКП), а в інших сферах, у яких діють суб’єкти природних монополій, — національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному веб сайті Антимонопольного комітету України, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» включено до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на території Чернігівської області та м. Славутич Київської області за №69.
Згідно норм Закону України «Про ринок електричної енергії» розподіл електричної енергії – це діяльність із транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії.
Заклади освіти Семенівської міської ради розташовані на території діяльності суб’єкта природних монополій - АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (далі – Учасник).
Згідно з інформацією, що міститься у Ліцензійному реєстрі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на офіційному веб сайті (//www.nerc.gov.ua), встановлено, що Учасник має ліцензію на провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 13.11.2018 № 1434).
Таким чином, закупівлю послуги з розподілу електричної енергії для потреб закладів освіти Семенівської міської ради можливо здійснити шляхом застосування неконкурентної процедури закупівлі - переговорної процедури закупівлі (скорочена) на підставі пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі – Закон), як виняток: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання, через відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником.
Документальним підтвердженням відсутності конкуренції з технічних причин є:

- Закон України «Про природні монополії»;
- Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджені Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. №312;
- Реєстр суб’єктів природних монополій (редакція 30.11.2021 р), оприлюднено на офіційному сайті АМКУ https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij;
- Ліцензійний реєстр НКРЕКП станом на 03.12.2021 р., оприлюднено на офіційному сайті НКРЕКП http://www.nerc.gov.ua
- постанова НКРЕКП від 27.12.2017 № 1470 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії»;
- постанова НКРЕКП від 13.11.2018 № 1434 «Про видачу ПАТ «Чернігівобленерго» ліцензії з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом.
- Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 13.11.2018 № 1434( постанова від 11.06.2019 № 1029).
Розмір бюджетного призначення відповідно до планових кошторисних призначень на 2022 рік.

 

РІЧНИЙ  ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень