A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо припинення провадження освітньої діяльності за рівнем профільної середньої освіти – Погорільського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Семенівської міської ради Чернігівської обл

Дата: 28.03.2023 14:37
Кількість переглядів: 25

1.      Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення: відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області.

2.      Назва проєкту акта, винесеного на громадське обговорення: про припинення провадження освітньої діяльності за рівнем профільної середньої освіти - Погорільським закладом загальної середньої освіти I-III ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області, зміну типу закладу та його перейменування.

3.      Мета: врахування думки жителів громади щодо оптимізації мережі закладів освіти Семенівської міської ради.

4.      Варіанти вирішення питання: у разі припинення провадження освітньої діяльності за рівнем профільної середньої освіти - Погорільським закладом загальної середньої освіти I-III ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області, зміни типу закладу та його перейменування, учні закладу зможуть продовжити навчання у будь-якому закладі загальної середньої освіти міста Семенівки. Підвіз буде здійснюватися регулярно при очному навчанні.

5.      Текст проєкту рішення опубліковано на офіційному веб-сайті Семенівської міської ради за посиланням: https://semenivka-gromada.gov.ua/docs/1343783/

6.      Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення: учні Погорільським закладом загальної середньої освіти I-III ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області, їхні батьки, працівники закладу.

7.      Відомості про місце і час проведення публічних заходів: місце та час проведення публічних заходів визначатиметься за домовленістю із заінтересованими сторонами, зважаючи на стан безпекової ситуації на території громади.

8.      Порядок участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін: до обговорення можна долучитися шляхом участі у зборах, зустрічах та надсиланням запитів на електронну адресу відділу освіти, молоді та спорту.

9.      Поштова та електронна адреси, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень: вул. Червона Площа, 6, м.Семенівка, Новгород - Сіверський район, Чернігівська область, 15400;e-mail: osvita@semenivka-osvita.gov.ua, тел. (04659) 2-11-28.

         Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом одного року з дати опублікування повідомлення про його проведення.

10.    Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення: вул.Червона Площа,6, м.Семенівка, Новгород – Сіверський район, Чернігівська область, 15400, тел. (04659) 2-11-28.

11.    Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади: Кресс Олена Вікторівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту.

12.     Проєкт рішення Семенівської міської ради розміщений на офіційному сайті у розділі «Проекти/рішення сесії».

13.    Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: не раніше ніж через рік від початку обговорення, оприлюднення результатів громадського обговорення відбудеться на офіційному веб-сайті Семенівської  міської ради.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до обговорення!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень