A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПУБЛІЧНОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДCЬКІСТЮ ЩОДО ПРОЄКТУ РІШЕННЯ «ПРО ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ – СЕМЕНІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ №5 СЕМЕНІВСЬКОЇ МІСЬК

Дата: 27.02.2023 14:14
Кількість переглядів: 28

1.      Найменування органу виконавчої лади, який проводив обговорення: Відділ освіти , молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області.

         2.      Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на
обговорення: проєкт рішення Семенівської міської ради «Про припинення діяльності юридичної особи - Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №5 Семенівської міської ради Чернігівської області шляхом ліквідації».

         3.       Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: працівники та батьки Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №5 Семенівської міської ради Чернігівської області.

         4.      Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговореннями: не надходило.

         5.      Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:за результатами обговорення прийняте рішення у поданні на розгляд постійній комісії міської ради з питань освіти, культури, охорони здоровя, соціального захисту, молоді та спорту.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень